18.06.2020
Специално за Вас, до 30 септември 2020 г., при закупуване и смяна на акумулатор VARTA® в сервизните центрове на Q-Service в страната, получавате подарък препарат за почистване на купето MOTIP 600 ML.
15.09.2019
Спирачната течност спада към най-важните експлоатационни течности, използвани в автомобила. Нивото и качеството ѝ имат директно влияние върху безопасността на движение.
03.09.2019
Акумулаторът е истинското сърце на автомобила. Той е един от най-важните експлоатационни елементи под капака, който изисква непрекъсната грижа и внимание.
29.08.2019
Сезонната смяна на гуми е гаранция за безопасността на пътуването и задължение на отговорния шофьор.
20.08.2019
Двигателното масло осигурява смазване и охлаждане на автомобила, а при шофиране в града бързо губи качествата си. В Q-Service ще сменим маслото и филтрите на автомобила Ви, според изискванията на производителя.
website created by WMT Studio